Yamahę Tricity do 30 czerwca kupisz w promocji

Yamaha Tricity
Yamaha przedłuża promocję na trójkołowy skuter Tricity do końca czerwca. Tym pojazdem można śmigać z prawem jazdy kat. B, czyli samochodowym, ponieważ jego silnik ma pojemność 125 ccm. Yamahę Tricity można teraz nabyć z bezpłatnym pakietem akcesoriów o wartości aż 2000 zł!

Wiosna to najlepszy czas na zakup skutera Tricity! Aż do 30 czerwca br. każdy, kto nabędzie ten skuter w wersji podstawowej lub z systemem ABS, otrzyma od sprzedawcy kwotę 2000 zł do wydania na akcesoria do tego modelu. Możemy skompletować sobie zestaw do zakupionego Tricity z rocznika 2015 lub 2016.

Przykładowy pakiet akcesoriów może obejmować praktyczny kufer centralny o pojemności 39 litrów wraz z zamkiem i stelażem oraz wysoką szybę, która skutecznie osłoni przez wiatrem i deszczem. Wartość takiego zestawu wynosi 2041 zł, co oznacza, że niemal cały komplet otrzymamy w prezencie. Dopłata za niego wyniesie tylko tyle, o ile przekroczymy kwotę 2000 zł, czyli w tym przypadku zaledwie 41 zł.

Zobacz nasz test: Yamaha Tricity 125 – trójkołowa rewolucja

Aktualne ceny modelu Tricity to 15 990 zł lub 17 990 zł za wersję z ABS. Chętnym dealerzy Yamahy oferują wygodne finansowanie ratalne.

Dodatkowo, każdy nabywca skutera Tricity zostanie objęty Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 ccm „5 Kroków Yamaha”, którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 22 miastach całej Polski.

Wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie www.motobezprawka.pl.

Promocja trwa do 30 czerwca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji dostępny tutaj.

Źródło: Motogen.pl

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*